Zastępstwa i ogłoszenia

Zastępstwa w dniu 2019-04-25 czwartek
Halina Boruch
lekcjaopiszastępcauwagi
43 Lb – 400A. Susuł
51 La – 44M. Rybak
dyżury
po lekcjimiejscezastępcauwagi
4A21A. Susuł
Ewa Goska
lekcjaopiszastępcauwagi
13 Lc – Uczniowie przychodzą później
23 Lc – Uczniowie przychodzą później
41 Ld – 313K. Kleta
51 Lc – 401Ł. Śleziak
61 Lb – 313P. Gacek
72 Lc – Uczniowie zwolnieni do domu
dyżury
po lekcjimiejscezastępcauwagi
1A11A. Orłoś
5A11Ł. Śleziak
Marta Korczyk
lekcjaopiszastępcauwagi
11 Lc – Uczniowie przychodzą później
21 Lc – Uczniowie przychodzą później
32 Lb – 239A. Pitry
43 La – 307R. Głąb
dyżury
po lekcjimiejscezastępcauwagi
2B02F. Synowiec
Bogusław Piwowarczyk
lekcjaopiszastępcauwagi
13 mst(2) – Uczniowie przychodzą później
23 tdm(2) – 238M. Kozłowska
42 tm – 410S. Szczyrbowska
51 tps – 246M. Mirecka
61 tps – 34R. Grzywacz
72 tps – Uczniowie zwolnieni do domu
dyżury
po lekcjimiejscezastępcauwagi
5B11B. Stanek

Ogłoszenia i zastępstwa na dzień 26.04.2019

Zastępstwa w dniu 2019-04-26 piątek
Zajęcia kończą się o 12:25
Halina Boruch
lekcjaopiszastępcauwagi
12 Lb – Uczniowie przychodzą później
22 Lb – Uczniowie przychodzą później
41 Lc – 247B. Stanek
51 Le – 229B. Harmata
63 Ga – Uczniowie zwolnieni do domu
dyżury
po lekcjimiejscezastępcauwagi
1A22M. Piotrowska
5A21J. Kościelnik
Renata Głąb
lekcjaopiszastępcauwagi
13 Lb – Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
dyżury
po lekcjimiejscezastępcauwagi
1A01M. Gacek
Ewa Goska
lekcjaopiszastępcauwagi
12 Lc – Uczniowie przychodzą później
21 Le – 030A. Orłoś
33 Gb – 401Ł. Śleziak
dyżury
po lekcjimiejscezastępcauwagi
2A11A. Orłoś
Renata Jarnot
lekcjaopiszastępcauwagi
11 Lc – Uczniowie przychodzą później
Marta Korczyk
lekcjaopiszastępcauwagi
33 La – 246R. Głąb
43 Lc – Uczniowie zwolnieni do domu
53 Lc – Uczniowie zwolnieni do domu
dyżury
po lekcjimiejscezastępcauwagi
4B01P. Skawicki
5B12M. Homa
Małgorzata Mirecka
lekcjaopiszastępcauwagi
14 tps – Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
dyżury
po lekcjimiejscezastępcauwagi
A12S. Laskowski
Marta Sitek
lekcjaopiszastępcauwagi
13 La(1) – Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
Franciszek Synowiec
lekcjaopiszastępcauwagi
13 tdm(1) – Uczniowie przychodzą później
23 tdm(1) – Uczniowie przychodzą później
32 mst(1) – 307E. Syguła
42 mst(1) – 165M. Homa
dyżury
po lekcjimiejscezastępcauwagi
3B11A. Pitry

Lekcje odbywają się do 12:25.

O 12:30 w sali teatralnej odbędzie się zakończenie roku dla klas maturalnych w którym uczestniczą wszystkie klasy liceum i technikum.

Klasy gimnazjum i szkoły branżowej udają się do domu.

Na lekcji 1 odbędzie się spotkanie klas 3 liceum i 4 technikum z wychowawcami.

Klasa 3La – sala 132 – p.Renata Jarnot

Klasa 3Lb – sala 33 – p. Renata Głąb

Klasa 3Lc – sala 224- p. Marta Sitek

Klasa 4td – sala 142 – p. Grzegorz Strumiński

Klasa 4tps – sala 247 – p. Małgorzata Mirecka

Klasa 4tm – sala 230 – p. Agata Urbińska-Zając