Zajęcia pozalekcyjne

Nazwisko i imię nauczycielaNazwaRodzajDzieńGodzinaSala
Boruch HalinaFakultet z chemiifakultet dla maturzystówśroda14.20 – 15.05400
Chrapczyńska MartaKonsultacje dla maturzystówfakultet dla maturzystówponiedziałek6.45 – 7.30228
Chrapczyńska MartaFakultet dla gimnazjalistówfakultet dla gimnazjalistówczwartek6.45 – 7.30228
Fijał JoannaKółko rowerowezajęcia sportowesobota9.00 – 13.00n/d
Gacek MonikaPiłka siatkowa dz i chł.zajęcia sportoweśroda15.15 – 16.15s.gim.
Głąb RenataFakultet z języka polskiegofakultet dla maturzystówponiedziałek7.00 – 7.4533
Głąb RenataFakultet z języka polskiegofakultet dla maturzystówwtorek06.45. – 07.30 33
Goska EwaFakultet z geografiifakultet dla maturzystówwtorek13:30 do 14:15313
Grzywacz RóżaFakultety 3Lc poziom zaawansowanyfakultet dla maturzystówśroda14.20 do 15.05337
Grzywacz Róża, Sitek MartaKółko teatralneartystycznepiatek14.30 -16.30Oratorium
Homa MichałFakultet przygotowujący do egzaminu zewnętrznego A.13kółko rozwijającewtorek14.20-15.10231
Jarnot RenataFakultet z historii dla maturzystówfakultet dla maturzystówczwartek06:45 – 07:30132
Korczyk MartaFakultet z matematyki dla klasy 3La p. podstawowyfakultet dla maturzystówśroda12:35 – 13:20246
Korczyk MartaFakultet z matematyki dla klasy 3Lc p. rozszerzonyfakultet dla maturzystówczwartek13.20 – 14.15246
Kozik KrzysztofFakultet z matematyki dla kl. 3Lbfakultet dla maturzystówczwartek8.00 – 8.4528
Krawczyk AgnieszkaFakultet z języka angielskiegofakultet dla maturzystówpiatek13.30-14.15307
Maroszek JoannaFakultetfakultet dla maturzystówpiatek6.45-7.00307
Mirecka MałgorzataFakultet maturalnyfakultet dla maturzystówponiedziałek14.25 – 15.10247
Mirecka MałgorzataFakultet maturalnyfakultet dla maturzystówwtorek13.30 – 14.15247
Mirecka MałgorzataFakultet maturalnyfakultet dla maturzystówśroda13.30 – 14.15247
Nowotarska NowotarskaKonsultacje dla maturzystówfakultet dla maturzystówśroda, piatekśroda 6.55- 7.45, piątek13.30-14.1534
Okarmus JolantaKurs AutoCADkółko rozwijającewtorek13.30-15.00122
Okarmus JolantaKurs ECDLkółko rozwijająceponiedziałek15.00-15.45122
Orłoś AgataKoło fizyczne dla uczniów klasy 1lekółko rozwijającewtorek12.35 – 13.2030
Orłoś AgataZajęcia fakultatywne z fizyki dla uczniów klas trzecich gimnazjumfakultet dla gimnazjalistówpiatek12.35 – 13.2030
Orłoś AgataZajęcia fakultatywne dla gimnazjalistów klas trzecichfakultet dla gimnazjalistówpiatek12.35 – 13.2030
Orłoś Agata Zajęcia fakultatywne dla gimnazjalistów klas trzecichfakultet dla gimnazjalistówpiatek13.30 – 14.1530
Pająk PawełZadania konkursowekółko rozwijająceśroda13.30-14.3044
Piotrowska MonikaFakultet z historii przed egzaminem gimnazjalnymfakultet dla gimnazjalistówczwartek14:15-15:10324
Rybak MagdalenaZajęcia dodatkowe z matematyki dla klas 2 technikum.kółko wyrównawczeponiedziałek6:45 – 7:3044
Sitek MartaFakultet z języka angielskiego – Poz.roz.fakultet dla maturzystówpiatek6.45 – 7.30224
Skawicki PrzemysławFakultet z języka polskiegofakultet dla maturzystówpiatek12.35 – 13.20(gr.1), 13.30 – 14.15(gr.2)242
Stężowska KatarzynaFakultet z języka polskiego dla klasy 3Lcfakultet dla maturzystówczwartek6.50-7.3529
Sygułą EwaNiemiecki z przyjemnością!kółko rozwijająceponiedziałek16-17 30305
Szczyrbowska SylwiaFakultet rozszerzony z języka angielskiegofakultet dla maturzystówwtorek6:45-7:30303
Śleziak ŁukaszMiędzyszkolna Powiatowa Liga Strzeleckakółko rozwijającewtorek14:30 – 17:00LOK Oświęcim
Urbińska-Zając Agatafakultet z geografii dla klas maturalnychfakultet dla maturzystówczwartek, piatek14:15-15:00230