Konsultacje dla uczniów

Nauczyciel
dzień tygodniagodzinasala
Boruch Halinaśroda15:15 -16:00400
Bratek Krzysztofponiedziałek07:00 – 07:45warsztat
Bucki Grzegorzponiedziałek15:15 – 16:00duża sala gim.
Chrapczyńska Martawtorek06:45 – 07:30228
Chrapczyński Ryszardponiedziałek07:00 – 07:45warsztat
Czarnik Andrzejpiątek07:15 – 07:45hala maszyn  
Dekarz Dariuszwtorek14:00 – 15:00Pokój instruktorów,
warsztat mechaniczny
s.20
Deruś Sebastianponiedziałek07:00 – 07:45warsztat
Fijał Joannaponiedziałek15:15 – 16:00świetlica szkolna
Gacek Monikapiątek15:15 – 16:00Sala gimnastyczna
Gacek Paweł poniedziałek15:10 – 16:00410
Gajek Ryszardczwartek14:15 – 15:00warsztat samochodowy
Gawron Kazimierzczwartek06:45 – 07:30182
Głąb Renataśroda06:45 – 07:3033
Głąb Wiesławponiedziałek15:00 – 15:45diagnostyka
Goska Ewawtorek15:15 – 16:00313
Grzywacz Różaponiedziałek14:20 – 15:05337
Harmata Barbarawtorek06:45 – 07:30229
Homa Michałpiątek07:00 – 07:45231
Jarnot Renatapiątek06:45 – 07:30132
Jaromin Aleksanderwtorek07:00 – 07:45241
Kleta Karolinaponiedziałek06:45 – 07:30128
Kliś-Pękala Sabinapiątek07:00 – 07:4534
Korczyk Martaczwartek14:25 – 15:10246
Kościelniak Wojciechśroda07:00 – 07:45p.instruktorów
Kościelnik Justynaczwartek07:00 – 07:45330
Kościelnik Stanisławponiedziałek07:00 – 07:45stolarnia
Kozik Krzysztofczwartek06:45 – 07:3028
Kozłowska Mariawtorek15:15 – 16:00230
Krawczuk Apoloniuszponiedziałek07:00 – 07:45warsztat
Krawczyk Agnieszka wtorek06:45 – 07:30307
Laskowski Stanisławponiedziałek15:15 – 16:00duża sala gim.
Łabęcka Izabelaczwartek06:45 – 07:30246
Łach Bartlomiejśroda06:55 – 07:40164
Malcher Jerzyśroda15:00 – 15:45238
Maroszek Joannaponiedziałek06:45 – 07:30302
Matyja Adamśroda14:25 – 15:10diagnostyka
Matyja Szymonwtorek07:00 – 07:45sala samochodowa
Mikosz Mirosławponiedziałek07:00 – 07:45warsztaty
Mirecka Małgorzatawtorek14:25 – 15:10247
Mirecka Małgorzataśroda14:25 – 15:10247
Miśkiewicz Mariawtorek15:15 – 16:00229
Młyński Andrzejczwartek07:00 – 07:45warsztat frezarki
Norek Monikawtorek06:45 – 07:30170
Nowotarska Bogusławaczwartek14:25 – 15:1034
Okarmus Jolantaponiedziałek14:15 – 15:00122
Orłoś Agatawtorek06:45 – 07:3030
Orłoś Jerzywtorek06:45 – 07:30124
Pająk Pawełpiątek06:45 – 07:3032
Pelo Arturponiedziałek15:10 – 15:55124
Piela Radosławpiątek07:00 – 07:45169
Piotrowska Monikaczwartek15:10 – 15:55324
Pitry Annaśroda06:45 – 07:30239
Piwowarczyk Bogusławczwartek07:00 – 07:45238
Rybak Lucynaśroda15:15 – 16:00s.muzyczna
Rybak Magdalenawtorek06:45 – 07:3044
Siewarga Arturwtorek15:10 – 15:55409
Sitek Martaczwartek06:45 – 07:30224
Skawicki Przemysławśroda15:15 – 16:00242
Skóra Marianwtorek15:10 – 16:00168
Stanek Barbaraczwartek15:15 – 16:00221
Stężowska Katarzynapiątek06:50 – 07:3529
Strumiński Grzegorzśroda15:10 – 15:40sala gimnastyczna
Susuł Agnieszkaponiedziałek06:45 – 07:30328
Syguła Ewapiątek07:00 – 07:45305
Synowiec Franciszekponiedziałek15:15 – 16:00165
Szczyrbowska Sylwiapiątek06:45 – 07:30303
Śleziak Łukaszpiątek14:25 – 15:10401
Tomiak-Kierpiec Barbaraśroda06:45 – 07:30304
Urbańczyk Janpiątek14:15 – 15:0034
Urbińska-Zając Agataponiedziałek07:00 – 07:45230
Wardzała – Sereś Elżbietaczwartek15:15 – 16:0032
Wysogląd Jarosławwtorek14:00 – 14:45warsztat
Zygmunt Bogdanponiedziałek07:00 – 07:45stolarnia